Referencie

Ohlasy spokojných klientov

Anka B.

”Vyskúšala som viacero trénerov a musím povedať, že Gabika je úplne super a vyhovuje mi na nej hlavne jej prístup, cviky, ktoré prispôsobuje mojim potrebám, inovatívne metódy, a hlavne po jej cvičení mám vždy svalovicu, čo znamená, že tréning bol efektívny. A samozrejme, nedaruje mi nič zadarmo, tvrdo si musím celý tréning odmakať. Za mňa super a vždy sa teším na svoj individuálny tréning."

Matúš S.

"Gabi je trénerka, ktorá má skvelý prístup, obdivuhodnú trpezlivosť a orientáciu na výsledok. Jej zásadovosť a motivácia ma už viackrát vytrhla z lenivosti. počas tréningov sa sústredí na správnu techniku tak, aby klient cvičil hlavne bezpečne. U Gabi je jasné, že nad jednotlivými cvikmi neustále premýšľa tak, aby dosiahla s klientom najlepší výsledok a prispôsobila ich zloženie aktuálnemu tréningu. Najlepšia trénerka, zárobeň aj kamarátka a parťáčka, akú som stretol."

Daniela M.

”Odporúčam Gabi ako trénerku aj výživovú poradkyňu, pretože u nej prevažuje individuálny prístup a všetko prispôsobuje na mieru. Vie povzbudiť, namotivovať, ale zároveň aj klásť tie správne nároky, aby sa každý posunul ďalej a zlepšoval sa. Mne hlavne odovzdala informácie, s ktorými viem pracovať aj naďalej a dlhodobo, a to má väčšiu cenu ako akékoľvek pasívne prijímanie všelijakých rad a odporúčaní na krátku dobu.."

Janka J.

”Trénujem s GS alias Xenkou 3 mesiace. Tréningy sú primerane tvrdé, Xenka je prísna trénerka, ale zároveň sú neskutočne zábavné, nikdy to nie je monotónna drina, ale drina so zábavou, vďaka ktorej tréning rýchlo ubieha. A ja sa aj po troch mesiacoch a nespočetných svaloviciach teším na každý ďalší tréning. Oceňujem Xenkin úprimný záujem o mieru mojej svalovice v deň nasledujúci po tréningu a aj odborné rady k jedálničku, ktoré však nezodpovedne nedodržiavam. Xenka vždy zhovievavo privrie oko, ale nevzdáva sa. Prístup, spôsob tréningu, osobnosť Xenky mi maximálne vyhovuje a s radosťou ju odporúčam všetkým, ktorí buď potrebujú individuálny prístup ako ja alebo tým, ktorí z rôznych dôvodov nemajú radi skupinové cvičenia, tiež ako ja.

Julianna K.G.

”Gabi bola vždy dostupná či už v mailoch alebo osobne, prítomná, odborná, dostatočne prísna. Veľmi sa mi páči jej rozumný prístup k jedlu a stravovaniu - nepromuje bul**ity, nenasľubuje zázračné premeny za týždeň s čarovnými pilulkami. Naopak, nasmerovala ma k striedmym, vyváženým a udržateľným návykom v stravovaní aj v pohybe, vďaka čomu sa cítim oveľa lepšie a zdravšie..“

Lenka L.

Gabča je skvelá trénerka a výživová poradkyňa, u ktorej sa perfektne dopĺňa kvalifikácia s láskou k športu a zdravému životnému štýlu. Počas tréningov, keď ma núti spraviť vždy o kúsok viac ako si myslím, že prežijem prichádzajú momenty, že ju nenávidím a najradšej by som po nej hodila najbližšiu činku... ale potom nastupujú endorfiny. Okrem individuálneho tréningu je tu aj ľudskosť a silná psychická podpora z jej strany, a to je niekedy ešte cennejšie Ďakujem a odporúčam.

Natália L.

Gabi odporúčam všetkými 10timi, je to odborníčka, vie všetko zdôvodniť čo, ako a prečo (ne)robiť. Je super trénerka s ľudským prístupom, vie namotivovať, presne vystavať tréning pre moje potreby, ciele a obmedzenia a vždy je s ňou sranda výživové poradenstvo tiež odporúčam, udržateľne som zmenila jedálniček a cítim sa zdravšie a lepšie, takže rady na nezaplatenie, ešte raz ďakujem Gabi .

Lucia B.

Gabi, oceňujem Tvoj individuálny prístup a pomoc v realizácii môjho cieľa. Vyskúšala som už rôzne diéty, ktoré neboli efektívne. Vďaka Tvojmu výživovému poradenstvu som pochopila, že to nie je o rýchlom chudnutí, ale najmä o zdravom stravovaní, kombinácii zdravých - chutných potravín, budovaní imunity a zdravia. Keď je človek vytrvalý, dočká sa výsledku. Ďakujem za všetky informácie, rady a podporu. :)

Viktória P.

Odmalička som trpela nadváhou a neskôr obezitou. Prešla som si tvrdými a drastickými diétami, aby som schudla kg navyše. Keď mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu spojenú s obmedzením laktózy, chcela som spraviť rázny krok a oslovila som Gabi o výživové poradenstvo a individuálne tréningy. Gabi je profíčka v tom čo robí, jej vedomosti ohľadom výživy a športu sú na profesionálnej úrovni. Stále sa vzdeláva a je vidno, že práca ju veľmi baví a hlavne chce pomáhať ľuďom aj v chudnutí či naberaní. Gabi odporúčam nie len preto lebo ako profesionálka je 11/10, ale aj ako človek, vie vytvoriť a prispôsobiť stravovacie plány, tréningy Vašim problémom. Čiže Gabi odporúčam všetkými 10 a verím, že Vám takisto pomôže pochopiť a uvedomiť si ako nás stravovanie a pohyb ovplyvňuje v živote. Držím palce každému kto začne zdravý životný štýl pod vedením Gabi, neoľutujete!:)

Ľubica T.

Nejaký ten rok už behám, no od kedy trénujem s Gabi, môžem povedať, že môj beh sa dosť posunul. Pociťujem to na každých pretekoch, od kedy spolu trénujeme. Beh hlavne do kopca a z kopca je pre mňa ľahší a hlavne nebojím sa pustiť sa dolu kopcom. Po každom tréningu s Gabi mám pocit akoby som ubehla maratón, ale vždy idem spokojná. Hlavne keď je tzv. "bonusík". Jej prístup je super. Aj keď je to drina, vždy je to s úsmevom, aj keď viem, že aj na druhý deň budem cítiť silu tréningu. Napriek tomu sa vždy teším na ďalší. Treba vyskúšať tréning s Gabi a inú trénerku už hľadať nebudete.