Referencie

Ohlasy spokojných klientov

Anka B.

”Vyskúšala som viacero trénerov a musím povedať, že Gabika je úplne super a vyhovuje mi na nej hlavne jej prístup, cviky, ktoré prispôsobuje mojim potrebám, inovatívne metódy, a hlavne po jej cvičení mám vždy svalovicu, čo znamená, že tréning bol efektívny. A samozrejme, nedaruje mi nič zadarmo, tvrdo si musím celý tréning odmakať. Za mňa super a vždy sa teším na svoj individuálny tréning."

Matúš S.

"Gabi je trénerka, ktorá má skvelý prístup, obdivuhodnú trpezlivosť a orientáciu na výsledok. Jej zásadovosť a motivácia ma už viackrát vytrhla z lenivosti. počas tréningov sa sústredí na správnu techniku tak, aby klient cvičil hlavne bezpečne. U Gabi je jasné, že nad jednotlivými cvikmi neustále premýšľa tak, aby dosiahla s klientom najlepší výsledok a prispôsobila ich zloženie aktuálnemu tréningu. Najlepšia trénerka, zárobeň aj kamarátka a parťáčka, akú som stretol."

Daniela M.

”Odporúčam Gabi ako trénerku aj výživovú poradkyňu, pretože u nej prevažuje individuálny prístup a všetko prispôsobuje na mieru. Vie povzbudiť, namotivovať, ale zároveň aj klásť tie správne nároky, aby sa každý posunul ďalej a zlepšoval sa. Mne hlavne odovzdala informácie, s ktorými viem pracovať aj naďalej a dlhodobo, a to má väčšiu cenu ako akékoľvek pasívne prijímanie všelijakých rad a odporúčaní na krátku dobu.."

Janka J.

”Trénujem s GS alias Xenkou 3 mesiace. Tréningy sú primerane tvrdé, Xenka je prísna trénerka, ale zároveň sú neskutočne zábavné, nikdy to nie je monotónna drina, ale drina so zábavou, vďaka ktorej tréning rýchlo ubieha. A ja sa aj po troch mesiacoch a nespočetných svaloviciach teším na každý ďalší tréning. Oceňujem Xenkin úprimný záujem o mieru mojej svalovice v deň nasledujúci po tréningu a aj odborné rady k jedálničku, ktoré však nezodpovedne nedodržiavam. Xenka vždy zhovievavo privrie oko, ale nevzdáva sa. Prístup, spôsob tréningu, osobnosť Xenky mi maximálne vyhovuje a s radosťou ju odporúčam všetkým, ktorí buď potrebujú individuálny prístup ako ja alebo tým, ktorí z rôznych dôvodov nemajú radi skupinové cvičenia, tiež ako ja.

Julianna K.G.

”Gabi bola vždy dostupná či už v mailoch alebo osobne, prítomná, odborná, dostatočne prísna. Veľmi sa mi páči jej rozumný prístup k jedlu a stravovaniu - nepromuje bul**ity, nenasľubuje zázračné premeny za týždeň s čarovnými pilulkami. Naopak, nasmerovala ma k striedmym, vyváženým a udržateľným návykom v stravovaní aj v pohybe, vďaka čomu sa cítim oveľa lepšie a zdravšie..“

Lenka L.

Gabča je skvelá trénerka a výživová poradkyňa, u ktorej sa perfektne dopĺňa kvalifikácia s láskou k športu a zdravému životnému štýlu. Počas tréningov, keď ma núti spraviť vždy o kúsok viac ako si myslím, že prežijem prichádzajú momenty, že ju nenávidím a najradšej by som po nej hodila najbližšiu činku... ale potom nastupujú endorfiny. Okrem individuálneho tréningu je tu aj ľudskosť a silná psychická podpora z jej strany, a to je niekedy ešte cennejšie Ďakujem a odporúčam.

Natália L.

Gabi odporúčam všetkými 10timi, je to odborníčka, vie všetko zdôvodniť čo, ako a prečo (ne)robiť. Je super trénerka s ľudským prístupom, vie namotivovať, presne vystavať tréning pre moje potreby, ciele a obmedzenia a vždy je s ňou sranda výživové poradenstvo tiež odporúčam, udržateľne som zmenila jedálniček a cítim sa zdravšie a lepšie, takže rady na nezaplatenie, ešte raz ďakujem Gabi .

Lucia B.

Gabi, oceňujem Tvoj individuálny prístup a pomoc v realizácii môjho cieľa. Vyskúšala som už rôzne diéty, ktoré neboli efektívne. Vďaka Tvojmu výživovému poradenstvu som pochopila, že to nie je o rýchlom chudnutí, ale najmä o zdravom stravovaní, kombinácii zdravých - chutných potravín, budovaní imunity a zdravia. Keď je človek vytrvalý, dočká sa výsledku. Ďakujem za všetky informácie, rady a podporu. :)

Viktória P.

Odmalička som trpela nadváhou a neskôr obezitou. Prešla som si tvrdými a drastickými diétami, aby som schudla kg navyše. Keď mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu spojenú s obmedzením laktózy, chcela som spraviť rázny krok a oslovila som Gabi o výživové poradenstvo a individuálne tréningy. Gabi je profíčka v tom čo robí, jej vedomosti ohľadom výživy a športu sú na profesionálnej úrovni. Stále sa vzdeláva a je vidno, že práca ju veľmi baví a hlavne chce pomáhať ľuďom aj v chudnutí či naberaní. Gabi odporúčam nie len preto lebo ako profesionálka je 11/10, ale aj ako človek, vie vytvoriť a prispôsobiť stravovacie plány, tréningy Vašim problémom. Čiže Gabi odporúčam všetkými 10 a verím, že Vám takisto pomôže pochopiť a uvedomiť si ako nás stravovanie a pohyb ovplyvňuje v živote. Držím palce každému kto začne zdravý životný štýl pod vedením Gabi, neoľutujete!:)

Ľubica T.

Nejaký ten rok už behám, no od kedy trénujem s Gabi, môžem povedať, že môj beh sa dosť posunul. Pociťujem to na každých pretekoch, od kedy spolu trénujeme. Beh hlavne do kopca a z kopca je pre mňa ľahší a hlavne nebojím sa pustiť sa dolu kopcom. Po každom tréningu s Gabi mám pocit akoby som ubehla maratón, ale vždy idem spokojná. Hlavne keď je tzv. "bonusík". Jej prístup je super. Aj keď je to drina, vždy je to s úsmevom, aj keď viem, že aj na druhý deň budem cítiť silu tréningu. Napriek tomu sa vždy teším na ďalší. Treba vyskúšať tréning s Gabi a inú trénerku už hľadať nebudete.

Gabriela K.

”V prvom rade ti chcem poďakovať za tvoj ľudský prístup a za neoceniteľné rady, ktoré mi pomohli pochopiť ako má vyzerať nutrične výživná strava. Uvedomila som si, že moja strava v minulosti nebola až tak nutrične výživná ako som si myslela a tým som neustále priberala. Ked som sa začala držať tvojich rád, tak výsledky na hmotnosti boli viditeľné už po mesiaci. Síce boli lepšie aj horšie dni, som rada, že som sa aj s tvojou pomocou nevzdala a pokračovala v mojej ceste za zdravím životným štýlom. .

Tomáš H.

Cvičenie s Gabikou sa pre mňa stalo akoby bežnou súčasťou môjho života. Vďaka nej som si uvedomil, že zdravý životný štýl nemusí byť o nútení sa do nepríjemných aktivít, ale môže byť skutočnou zábavou a niečim, v čom môžem nájsť hlbší význam ako len dvíhanie činiek. S Gabikou pri sebe som nemusel hľadať motiváciu, pretože jej prístup a záujem mi ju prinášali prirodzene. Je vidieť, že jej naozaj záleží na tom, ako cvičím a ako sa neustále zlepšujem. Odporúčam ju každému, kto hľadá nie len skvelú trénerku, ale aj inšpiráciu a podporu na ceste k lepšiemu ja.

Anton H.

Na tréningoch s Gabikou oceňujem, že má individuálny prístup. Keď som zhruba pred rokom u nej začínal mal som problémy s kolenom a s chrbticou a celkovo som sa zle cítil. Nastavila mi tréningy tak , aby sme posilnili svaly okolo problémových miest, rozhýbali stuhnuté svalstvo a zároveň postupne zlepšovali kondíciu. Po roku sa cítim oveľa silnejšie a rýchlejšie pri mojich iných športových aktivitách a celkovo lepšie.  

Lucia L.


Gabi jednoznačne odporúčam, jej prístup je individuálny a perfekcionistický, no zároveň vie na tréningoch vždy navodiť príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Keďže disponuje aj obsiahlymi vedomosťami z oblasti výživy, športovej aj "každodennej", vie poskytnúť celostný pohľad na zdravie a kondičku svojich klientov, ktorých vie na každom tréningu skvelým spôsobom namotivovať. Vďaka Gabi sa mi podarilo dostať sa príjemným a nenásilným spôsobom do formy. :)